אודות 

הכסף שלך
בידיים בטוחות

על המודל הכלכלי סמכו את ידיהם בכירי חברת הייעוץ הכלכלי "ווייז" Wise Consulting Group אשר מלווים ומובילים את תהליך הקמת הגמ"ח במקצועיות ובהכוונה רציפה.

לצד הכלכלנים ורו"ח הבכירים, צוות עורכי דין מהפירמות המובילות בארץ, המתמחים בכל תחומי המשפט המסחרי, מעניקים את שירותיהם הקפדניים לכל ההיבטים המשפטיים והחוקיים של הגמ"ח, ובימים אלו פועלים בגמ"ח לקבלת רישיון מרשות שוק ההון כנדרש ע"פ החוק.

כל הסיבות
לאושר בכבוד!

בגלל הברכה

גדולי הרבנים שליט"א עודדו מאוד את הקמת הגמ"ח בהדגשת נחיצותו הרבה לציבור יראי ד' המקפידים על קלה כבחמורה ונתנו את ברכתם החמה למיזם.

בגלל הכשרות

התכנית נקבעה ע"פ ההנחיות המחמירות של הרבנים והינה בפיקוח ובהשגחה צמודה של רבני ועד ההלכה "גלאט הון" שליט"א, להבטחת התנהלות זכה ונקיה מכל חשש איסור רבית החמורה ח"ו.

בגלל החסד

לצד הרווח הכלכלי הברור שיש בהצטרפות לגמ"ח, הרי שיש בה זכות עצומה של הלואה לזולת בדרך כבוד הנזקפת למפקידים – שהם המלווים בעצמם.

בגלל האמינות

בכירי הכלכלנים מחברת וואייז – אשר בין היתר בדקו מודלים של בנקים, אישרו את המודל הכלכלי של הגמ"ח. כמו"כ הגמ"ח מלווה ע"י צוות עורכי הדין מהפירמות המובילות בישראל.

בגלל הגמישות

התכנית מתאפיינת במגוון מסלולים המתאימים לגילאים שונים, עם גמישות ייחודית במסלולים השונים, בסכומי ההפקדה ובאפשרויות היציאה.

בגלל הנגישות

כל הנתונים גלויים לכל מפקיד בשקיפות מלאה, ויהיה ניתן לבדוק בטלפון או באתר ע"י קוד אישי את מצב החשבון, וכן לבצע פעולות, בכל רגע נתון.